Pro každý vkus 

Uspořádání přístrojů: vždy v harmonii. Zůstáváte flexibilní – Váš design kuchyně je důsledný: perfektně navzájem sladěná čela přístrojů vytvářejí vždy harmonický celkový vzhled, naprosto stejně, jak jsou přístroje také uspořádány. Kombinujte horizontálně v Panorama-Designu, vertikálně v Tower-Designu, v T-Designu nebo centricky v CubiQ-Designu. Zcela flexibilní a přesně podle prostorové situace a požadavků na využití. 
Zcela v jedné linii 
S horizontálním řazením ve výšce očí máte o všem nejlepší přehled a maximálně komfortní dosah na všechny přístroje. Esteticky přesvědčivé: elegantní linie ve Vašem uspořádání kuchyně. 
Pro všechno přístupné 
Smí být něco navíc? Pět přístrojů vytvoří v T-Designu symetrické uspořádání. Vedle a nad nimi zůstane dostatek místa pro Váš kuchyňský nábytek. 
Perfektně ve vertikále 
Pečicí trouba, parní trouba nebo konvektomat: v Tower-Designu vytvoříte efektivní uspořádání a ideální využití Vašich přístrojů. 
Kombinovat koncentrovaně 
Vše nejlépe přehledné: kvadratickým uspořádáním vytvoříte koncentrovanou vášeň pro vaření – a komfortní výšku ovládání přístrojů. 
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu