Snadno dotykem 

Intuitivní ovládání dotykem prstu si nyní užijete už ve čtyřech z našich pěti různých variant: M Touch a M Touch S nabízí plně dotykové displeje. DirectSensor a DirectSensor S ovládání senzorovými tlačítky a textový displej. Podle toho kdo vaří, můžete libovolně zvolit jazyk. Naše varianta EasyControl je řízena klasickými voliči. Design rozdílných variant ovládání sleduje vždy stejnou koncepci – a oslní velkou brilantností, dlouhou životností a vynikající hodnotou v detailu. A TOUCH OF GENIUS.
Kombinace maximální elegance s nejvyšším komfortem 
S inovativním plně dotykovým displejem nezůstanou s ohledem na estetiku a komfort žádná přání nesplněna: elegance v kombinaci s komfortem: přístroj ovládáte rychle a intuitivně přímým dotykem nebo jednoduchým přejetím prstu na plně dotykovém displeji. Mnoho funkcí lze zvolit jediným dotykem prstu. Text a symboly jsou vždy optimálně viditelné. Novinka: barevnost může být přepnuta na světlou verzi – perfektní, když používáte bílé přístroje. 
Náročné na vzhled i funkčnost 
Naše osvědčená technologie M Touch disponuje stejnými funkcemi také v užším designu displeje. 
Přímá volba plus čtyřřádkový textový displej 
Senzorovými tlačítky můžete mimo jiné přímo zvolit provozní způsob. Další možnosti výběru a nastavení učiníte na čtyřřádkovém textovém displeji. 
Přímá volba plus jednořádkový textový displej 
Senzorovými tlačítky můžete mimo jiné přímo zvolit provozní způsob. Další možnosti výběru a nastavení učiníte na jednořádkovém textovém displeji. 
Komfortně a rychle 
Zde probíhá ovládání dvěma zápustnými otočnými voliči a zobrazením informací o stavu, jako např. teplota a nastavení času, na velkoryse dimenzovaném 7segmentovém LC displeji.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu