Jednoduše kouzlete 

Může se ryba připravit v ledové krustě? Pouze jeden z mnoha dotazů, kterými se každý den zabýváme. Neboť jen tehdy, když se zvažuje nemožné, může se pro zákazníky uskutečnit 1000 nových možností. Počínaje elektricky poháněnou myčkou, přes vestavnou parní troubu, až po nahřívač posouvají přístroje Miele hranice již po desetiletí. A my sázíme od roku 2019 s GENERACÍ 7000 na novinky. S početnými inovacemi, které už nemohou chybět v žádné moderní kuchyni. 
Ryba v ledové krustě 
S troubou Dialog jsme objevili zcela nový způsob vaření. Neboť technologie M Chef připravuje potraviny v celém objemu a nikoliv jako doposud zvnějšku dovnitř. Takto lze skutečně perfektně připravit rybu v ledové krustě, aniž by se led rozpustil. Jedinečná technologie, která inspiruje ve stejné míře kreativitu neprofesionálního i hvězdného vaření a umožní Vám stát se skutečnými kouzelníky. 
TasteControl 
Také konvenční pečicí trouby GENERACE 7000 vytvářejí nové možnosti vaření. TasteControl například zabrání automatickým otevřením dvířek pečicí trouby nežádoucímu pokračování v přípravě a zachová tak vždy bezpečně a spolehlivě požadovaný stupeň přípravy, takže se můžete klidně věnovat svým hostům. 
FoodView 
A díky FoodView máte pokrm prostřednictvím kamery zabudované v pečicí troubě stále pod kontrolou a to i tehdy, když zrovna nejste doma. Přitom lze teplotu a čas komfortně ovládat pomocí aplikace. 
Tuto a další inovace naší firmy, označené pečetí „Exklusiv bei Miele“, bychom Vám rádi podrobněji představili v následujících kapitolách. 
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu