Díky intuitivnímu ovládání je vaření snadné

SmartSelect White 
Stupně výkonu a časy nastavíte pomocí SmartSelect mimořádně snadno a rychle. Odečítání je díky bílému a zvláště kontrastnímu zobrazení ještě komfortnější. Varné desky s ovládáním SmartSelect White jsou vybaveny stejnými komfortními vlastnostmi jako SmartSelect, např. snadnou volbou času. 
SmartSelect 
Stupně výkonu a časy nastavíte pomocí SmartSelect mimořádně snadno a rychle. Pro každou varnou zónu existuje samostatná řada podsvícených číslic, kterou lze dobře přečíst z každého úhlu pohledu. Časovač nastavíte pomocí SmartSelect znatelně pohodlněji, protože kuchyňský budík a automatiku vypínání můžete nastavit zvlášť. 
ComfortSelect 
Vaše ovládací centrála, co se vaření týče: pomocí centrální číselné řady ovládáte všechny varné zóny a stupně výkonu. Pohodlně přístupné jsou také přídavné funkce, které jsou umístěny přímo nad číselnou řadou. Zde nastavíte zvlášť snadno a rychle doby časovače.
EasySelect 
Zaměřte se na to, co je důležité: EasySelect ovládá všechny varné zóny a stupně výkonu pomocí centrální číselné řady. Ovládání se přitom soustředí na podstatné funkce. 
Ovládání otočnými voliči 
Otočnými voliči nastavíte stupně výkonu a časy rychle a intuitivně. Pro každou varnou zónu je samostatný otočný volič, pomocí kterého můžete přímo ovládat nastavení. 
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu