Jaké ovládání přístroje upřednostňujete?

M Touch S
Dotykové ovládání: pomocí M Touch S se pohybujete v menu a vybíráte programy – podobně jako na chytrém telefonu. Plně dotykový displej zobrazuje přehledně všechny obsahy menu. To pro vás znamená nejen hravě snadné ovládání. Díky mírně nakloněnému displeji lze zobrazení také obzvláště dobře přečíst a panel s displejem se snadněji očistí.
Senzorová tlačítka
Při volbě programu senzorovými tlačítky se vám nabízí široký výběr přímo volitelných programů přehledně na ovládacím panelu. Názvy programů a další obsahy se zobrazí na jednořádkovém textovém TFT displeji.
Design
Moderní vzhled v kombinaci obsidian černé a kvalitní ušlechtilé oceli dodává zvláštní akcent a přizpůsobuje se optimálně prostředí kuchyně. V závislosti na modelu může být vybrána barva celoplošně také v briliantové bílé.
M Touch Vi
Pro maximální míru komfortu je určen náš nový displej M Touch Vi: na velkém TFT displeji vybíráte dotykem a pohyby prstů programy – tak komfortně jako u žádné jiné plně vestavěné myčky nádobí.
TFT displej
Mycí programy a možnosti volíte přímo dotykem symbolů na panelu – rychle a jednoduše. Velký počet programů může být nastaven přímou volbou. Jednořádkový textový TFT displej umožňuje komfortní odečítání zobrazení. Ovládací panel lze v závislosti na modelu obdržet s podsvíceným logem Miele.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu