Jak chcete umístit svůj spotřebič?

Zde představujeme varianty instalací, pro které se můžete rozhodnout při kombinaci pračky a sušičky.
Věžové uspořádání pračky a sušičky
Když nemáte dostatek místa k umístění přístrojů vedle sebe, můžete většinu praček a sušiček prádla Miele uspořádat pěkně nad sebe. Při takovém řešení je pračka vždy dole.
Pro věžové uspořádání jsou vhodné zejména přístroje designové řady WhiteEdition. U sušiček z této designové řady lze vyměnit závěs dveří, takže je možné dvířka obou přístrojů otevírat na stejnou stranu.
Pro stabilní spojení se nabízí různé spojovací díly. Některé – například WTV 512 – jsou vybaveny praktickou zásuvkou. V ní můžete skladovat např. příslušenství nebo si zde můžete položit koš na prádlo, když vkládáte či vyjímáte prádlo ze sušičky.
Side-by-side
Pračky a sušičky prádla k sobě perfektně ladí z technického i designového hlediska. Díky tomu můžete oba přístroje postavit vedle sebe a pohodlně vkládat právě vyprané prádlo do sušičky prádla.
Instalace s podstavcem
Podstavec (WTS 510) zvýší přístroj o cca 30 cm – a dodává mu tak komfortní pracovní výšku. Ovládání bude díky tomu ergonomické a ještě komfortnější. Podstavec současně nabízí úložný prostor například pro prací prostředky nebo pytle na prádlo, takže můžete mít rychle všechno po ruce – a stejně rychle vše opět uklidit nazpátek.
Podsuvné provedení
Všechny pračky Miele s předním plněním lze zasunout pod pracovní desku s minimální výškou výklenku 85 cm. Víko spotřebiče se při tomto řešení nesnímá.
Vestavné
Některé pračky nebo sušičky prádla Miele a pračku se sušičkou WT 2789i je možné zabudovat např. do kuchyňské linky. Volitelně můžete tyto přístroje opatřit čelními dvířky od Miele nebo vhodným nábytkovým čelem. Pro tuto variantu musí být výška výklenku minimálně 82 cm.
Podstavné provedení
Přístroje Miele ChromeEdition konstrukčních řad WDA, W 3000, W 5000, TDA a T 8000 s kolmým ovládacím panelem jsou podstavné. Pokud vyměníte kryt přístroje za sadu pro podstavbu, například UBS W1/G nebo UBS T1/G, vejdou se tyto přístroje například pod pracovní desku s výškou výklenku 82 cm.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu