Inovace pro nejlepší výsledky

Miele přináší revoluci v oblasti péče o prádlo: žádný jiný systém tekutých pracích prostředků nepere bílé i barevné prádlo tak důkladně jako tento 2fázový systém od Miele. Prokázaly to rozsáhlé testy. Tajemství vynikajícího účinku praní spočívá ve dvojici složek tekutých pracích prostředků UltraPhase 1 a UltraPhase 2: jejich dávkování ze samostatných kartuší probíhá v optimální okamžik praní - zcela automaticky. Tento princip dávkování skýtá velkou výhodu: poprvé je možné pomocí tekutého pracího prostředku perfektně vyprat nejen barevné, ale i bílé prádlo. Jedná se o revoluci v oblasti péče o prádlo, protože běžné tekuté prací prostředky neobsahují žádné bělidlo. To dokáže jen tento 2fázový systém od Miele, který dávkuje potřebné účinné složky v různém čase.
TwinDos*
Dosáhněte vždy perfektních výsledků: díky inovativnímu dávkovacímu systému TwinDos®* se integrovaný prací prostředek UltraPhase 1 a 2 dávkuje zcela automaticky a oproti ručnímu dávkování ušetříte až 30 % pracího prostředku.
UltraPhase 1 zaručuje perfektně čisté zářivě bílé i jasně barevné prádlo. S prostředkem UltraPhase 2 se v procesu praní přidává v optimální okamžik bělidlo, a díky tomu se beze zbytku odstraní i odolné skvrny.
Patent: EP 2 784 205Patent: EP 2 784 205 Charakteristika výbavy v závislosti na modelu