Skutečný poutač do vaší kuchyně

Miele nabízí v tomto segmentu dvě varianty odsávačů par: tento druh odsávačů par Miele fascinuje svými markantními liniemi a perfektním zpracováním. V nástěnném i v ostrovním řešení tyto odsávače par vždy upoutají vaši pozornost.

Ostrovní odsávače par

Plánujete velkorysý kuchyňský ostrůvek? Korunujte styl své kuchyně ostrovním odsávačem par Miele. Stane se atraktivním designovým prvkem v centru vaší kuchyně. Vytvořte kreativní centrum své kuchyně jasnými konturami a výrazným designem. Miele vám nabízí prvotřídní design pro nejvyšší požadavky.

Nástěnné odsávače par

Varná deska se stane tvůrčím centrem kuchyňské linky: nástěnné odsávače par můžete integrovat mezi dvě horní skříňky nebo je můžete instalovat na stěnu (k dosažení velkorysého prostorového dojmu). Nástěnné odsávače par Miele fascinují svými markantními liniemi a perfektním zpracováním. Umístěte do prostoru výrazné prvky z puristické nerezi nebo z kombinace nerezi a skla. Jasné linie nebo skleněný oblouk: nástěnné a ostrovní odsávače Miele jsou funkčním a tvůrčím vrcholem každé kuchyně.