Správná poloha pro každou činnost

DA 6890 Levantar
Tvarem a funkcí hotová perla mezi odsavači par, kterou lze architektonicky začlenit do vnitřního prostoru každé kuchyně. Lehkým stisknutím tlačítka lze vysunout výsuvný systém odsavače a uvést ho do provozu. Výpary a pachy z vaření jsou ihned zachycovány. Jakmile přestanete odsavač par používat, můžete ho opět lehkým stisknutím tlačítka zasunout zpět do pracovní desky.
DA 3660 / DA 3690
Styl své kuchyně můžete doladit designovým prvkem – vestavným panelovým odsavačem par DA 36 x 0 od Miele. Mimořádný tvar propůjčí vaší kuchyni jedinečný vzhled. Extrémně ploché tělo odsavače lze vysunout ručně nebo pomocí dálkového ovládání; výpary z vaření jsou odsávány s velkým výkonem. Jakmile dovaříte, kryt odsavače zajede potichu a jemně zpět pod horní skříňku. Ve vypnutém stavu není odsavač par vůbec vidět.
DA 420 V-6 / DA 424 V-6 "Varia"
Tvarem a funkcí hotová perla mezi odsávači par, kterou lze za pomoci architekta zabudovat do každé kuchyně. Lehkým stisknutím tlačítka lze vysunout výsuvný systém odsávače par a uvést ho do provozu. Výpary a pachy z vaření jsou zachycovány ihned nad nádobím na vaření. Jakmile přestanete odsávač par používat, můžete ho rovněž lehkým stisknutím tlačítka zasunout zpět do pracovní desky.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu