Šetřete ekologicky

Odpovědnost vůči životnímu prostředí má u Miele dlouhou tradici – již více než 120 let. Příroda je základem našeho života, který chceme chránit. Proto se jako výrobce prémiových domácích přístrojů neustále zaměřujeme na vývoj trvale udržitelných a inovativních chladicích přístrojů. 
Úsporné a ekologické chlazení a mražení
Do chladicích přístrojů značky Miele se používají výhradně ty nejkvalitnější komponenty, které svou optimální souhrou přispívají k nízké energetické spotřebě. Patří k nim nejen energeticky úsporné kompresory a LED světla s dlouhou životností, ale také funkce jako například NoFrost, které tyto součásti díky inteligentnímu řízení vhodně doplňují. 
Trvalá udržitelnost 
Dnes je to již přes 10 let, co u Miele vedeme výzkum zaměřený na komplexní systémy čerstvosti, které prodlužují trvanlivost potravin našich zákazníků a výrazně tak přispívají k většímu komfortu a flexibilitě, ale především významně zabraňují plýtváním potravinami. Více než 70 % všech chladicích přístrojů Miele je vybaveno systémem čerstvosti, takže poskytují zákazníkovi ideální možnost, jak chránit své potraviny a udržet je čerstvé.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu