Řešení šité na míru pro vaše speciální požadavky

Různé vybavení domů a bytů vyžaduje individuální řešení. Miele chce splnit vaše osobní požadavky na hygienu v domácnosti v maximální míře. Z tohoto důvodu vám Miele nabízí nejrůznější modely vysavačů se speciálním vybavením.

Pomocí originálního příslušenství Miele, které lze dokoupit, můžete vysavač Miele přizpůsobit změněným potřebám i dodatečně: například při pořízení domácího mazlíčka, nových podlahových krytin nebo při vzniku alergie na prach.
Prvotřídní na dřevěné podlahy: Parquet
Díky šetrnému podlahovému kartáči na parkety se Parquet perfektně hodí k čištění choulostivých tvrdých podlah.
Tichý jako vánek: Silence
S pouhými 69 dB je Complete C3 Silence nejtišším vysavačem v sortimentu Miele. Této hodnoty je dosaženo díky speciálnímu akustickému obalu motoru, který zajišťuje trvale perfektní výsledky.
Na všech podlahách jako doma: Total Care
S rozsáhlým příslušenstvím vyřeší Total Care téměř každý problém při čištění – opravdový všeuměl. Filtr Active AirClean spolehlivě neutralizuje nežádoucí pachy.
Pro milovníky zvířat: Cat& Dog
Vysavač Cat&Dog s turbokartáčem spolehlivě odstraní chlupy a vlákna z koberců a běhounů. Aby se nepříjemné pachy nemohly šířit, jsou v modelu Complete C3 efektivně neutralizovány filtrem Active AirClean.
Čistota vzduchu 99,999 %*: Allergy
Vysavač Miele Allergy spolehlivě zbaví všechny typy podlah nejen pylů, roztočů a jiných alergenů. Filtr HEPA 13* navíc vyčistí i vzduch v místnosti: více než 99,999 % všech částeček*je během vysávání z okolního vzduchu odfiltrováno, dokonce i jemný prach. Alergici se konečně mohou nadechnout!
Komfortní péče o podlahy: Comfort
Toto je nejkomfortnější vysavač Miele: všechny důležité funkce můžete pohodlně ovládat pomocí dálkového ovládání na rukojeti. A díky pojezdovým kolečkům Dynamic Drive lze vysavačem Miele Comfort velmi snadno manévrovat. Filtr HEPA 13* zajišťuje dokonale čistý vzduch v místnosti.
Sen každého koberce: Electro
Chcete vysávat především koberce a kobercové podlahy? Pak je model Miele Electro zvlášť dobrou volbou. Je to nejsilnější vysavač Miele a je vybaven speciálním elektrokartáčem.
dle EN 60312-1dle EN 1822/2011 Charakteristika výbavy v závislosti na modelu