Optimální péče o vaše přístroje Miele.

Pračka
Jistě chcete, aby automatické pračky Miele vaše prádlo vždy dokonale vypraly. Aby vám automatická pračka Miele fungovala perfektně po celou dobu své životnosti, měli byste v pravidelných intervalech provádět její důkladné čištění. Čisticí prostředky Miele pro automatické pračky beze zbytku odstraní možné usazeniny. Provozuschopnost pračky tak zůstane zachována.
Myčky nádobí
Perfektních výsledků mytí lze dosáhnout pouze v hygienicky čisté myčce nádobí. Je proto důležité odstranit možné mastné a vápenaté usazeniny. K tomuto účelu nabízí Miele čisticí a odvápňovací prostředek. Tyto produkty, vyvinuté speciálně pro myčky nádobí Miele, zaručují hygienicky bezvadné výsledky i při použití ve starších přístrojích.
Kuchyňské vestavné přístroje
Při každodenní kuchyňské práci se mohou vytvářet odolné nečistoty. Abyste je mohli beze zbytku odstranit a zároveň zajistit, že nedojde k poškození povrchů, které budou vypadat déle jako nové, je rozhodující výběr těch správných čisticích prostředků. V zájmu zajištění optimální péče o kuchyňské přístroje vám proto Miele nabízí speciální čisticí a ošetřující prostředky. Při jejich použití vám půjde důkladné čištění přístrojů snadno od ruky.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu