Úspora pracího prostředku až 30%

Unikátní systém péče o prádlo s automatickým dávkováním TwinDos pro bílé i barevné prádlo!

Pračka Miele WDB 030 Eco zvítězila v dTestu a exceluje i v oblasti spolehlivosti

V aktuálním čísle spotřebitelského časopisu dTest 9/2017 v celkovém počtu 13 automatických praček zvítězila pračka Miele WDB 030 Eco. Zároveň proběhl mezi spotřebiteli průzkum spolehlivosti značek, kde opět vyhrála značka Miele.

Dávkuje, pere a suší pouhým stisknutím tlačítka

Nová pračka se sušičkou Miele WT1

První bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1

První bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1 vstupuje na trh v době, kdy můžeme po fázi intenzivního vývoje nabídnout řešení, které odpovídá tradičně vysokým požadavkům Miele nejen na čisticí výkon, ale také na hygienu bezsáčkového vysavače.

Poslední šance na plný výkon!

Od září 2017 se v Evropské Unii bude snižovat hranice maximálního povoleného výkonu vysavačů na 900 W. Naše akční modely vysavačů Power budou naposledy vybaveny silným 1 600 wattovým motorem. Díky perfektnímu vedení vzduchu je výkon motoru optimálně využitý a přenesený na podlahovou hubici. Výsledkem je maximální sací síla pro nekompromisní čistotu.

Vysavač Miele Compact C2 vítězem testu

Spotřebiče Miele jsou pověstné svou špičkovou kvalitou, díky níž stávají na nejvyšších příčkách nejrůznějších testů po celém světě. Dalším z řady vítězů nezávislých spotřebitelských testů se stal vysavač Miele Compact C2 Powerline - tentokrát v domácím dTestu 8/2017.

Vysavače Miele Power

Poslední šance na plný výkon!

5 let záruka Miele

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

Akce 5 let záruka na chlazení

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Zdeněk Pohlreich doporučuje

Zděnek Pohlreich vaří s Miele. Spolupráce se zárukou kvality.

Nový žehlicí systém FashionMaster

Žehlení nebylo nikdy snažší!

Vestavné vakuovací zásuvky Miele

S novými vestavnými vakuovacími zásuvkami Miele k dokonalému gurmánskému zážitku.

Akční nabídka vestavba

Cenově zvýhodněné přístroje Miele. Vybrané vestavné přístroje Miele můžete mít při zakoupení v setu s myčkou, pečicí troubou a varnou deskou za zvýhodněnou cenu.

Odsavač par Miele vítězem testu

V listopadovém vydání časopisu dTest (11/2017) se z 21 testovaných přístrojů stal vítězem nástěnný odsavač par DA 6096 W, který získal nejlepší hodnocení v kategoriích „odsávání“, „hlučnost“ a 100% hodnocení v kategorii „zpracování“. Tento odsavač nejlépe absorbuje mastnotu, zápach a kromě toho je ze všech testovaných modelů nejtišší. Odsavač DA 6096 W se stal vítězem testu s celkovým hodnocením 77% (dobře). Na druhém místě se rovněž umístil odsavač značky Miele DA 3466, který dosáhl celkového hodnocení 70% (dobře). Tento vestavný odsavač též vyniká v kategoriích „zpracování“ a „odsávání“.

Sušičky prádla Miele

Jak jsme tak dlouho mohli žít bez sušičky? Tak přesně tohle se vybaví všem, kteří si pořídí kvalitní sušičku prádla a poznají její veškeré výhody. K nim patří mj. rychlost sušení, menší nutnost žehlení, minimalizace vlhkosti a tím i výskytu plísní v bytě. Nelze opomenout také fakt, že sušička zachytí textilní prach, jenž se uvolňuje přirozeným stárnutím textilu, což je přínosné zejména pro alergiky na prach.

Kontakt

Nádražní 2967/93
70200 Ostrava
Česká republika

Tel: +420 603 732 592
E-mail: info@mielecenterostrava.cz

Otevírací doba:

Po - Pá: 09:00 - 17:30

So: 09:00 - 12:00

Dne 23.4. 2018 zavřeno. V tento den se koná vaření se Zdeňkem Pohlreichem.

 

Jak se k nám dostanete?

Kontaktní formulář